Lego 75945 Harry Potter Expecto patronum - chybí jedna postava mozkomora a kousek stromu
Kompletní sada lego 76416 Harry Potter Famfrpálová truhla, včetně krabice a návodu
 Kč
PlaceholderNo Image
LEGO - sbírka Harry Potter
Přidáno včera - Pardubický kraj - BAZOS
Nabízím na prodej část sbírky starších setů LEGO Harry Potter . Všechny sety jsou ve stavu neotevřeném a protože pocházejí z mé sbírky, jsou ve velmi dobrém stavu. Prostředí nekuřácké a bez domácích mazlíčků. Předání pouze osobní, a to v okolí Litomyšle / Vysokého Mýta / Svitav. Podívejte se i na mé další inzeráty. 30407 Harry's Journey to Hogwarts - 125 30420 Harry Potter and Hedwig: Owl Delivery - 110 40500 Wizarding World Minifigure... (více v detailu)
Pardubický kraj
Neuvedeno
nové LEGO Harry Potter 76412
Přidáno dnes - Jihomoravský kraj - BAZOS
prodám novou stavebnici LEGA - typ Herry Potter ozn. č. 76412, foto přesně odpovídá skutečnosti
Jihomoravský kraj
550
 Kč
LEGO harry potter
Před 2 dny - Olomoucký kraj - BAZOS
Prodám LEGO harry potter možnost prodat jako set nebo zvlášť.
Před 2 dny
Olomoucký kraj
1 000
 Kč
Harry Potter stavebnice 2 + figúrky - typ lego
Přidáno dnes - BAZOS
Predám jednotlivé sety z edície Harry Potter. Stavebnice sú nové a zabalené, pasujú k legu. Veľkosť figúrok je štandardná, teda 45 - 55 mm. Cena: Set 1 = 1069kč - hodinová veža Set 2 = 969kč - Šikmá ulička: Vydarené výmysly Weasleyovcov Set 3 = 1249kč - tajomná komnata Set 4 = 1119kč - Astronomická veža SET 1: Hodinová veža Jedná sa o sadu 8 kvalitných figúrok na obrázku vrátane všetkého príslušenstva, ktoré vidíte a uvedená cena je za celú sadu. Celý set obsahuje 958 dielikov a je plne kompatibilný s originál legom. Obsah balenia: - 8ks figúrok - budova hodinovej veže - návod, bez krabice SET 2: Šikmá ulička: Vydarené výmysly Weasleyovcov Jedná sa o sadu 7 kvalitných figúrok na obrázku vrátane všetkého príslušenstva, ktoré vidíte a uvedená cena je za celú sadu. Celý set obsahuje 834 dielikov a je plne kompatibilný s originál legom. Obsah balenia: - 7ks figúrok - stavebnica Vyd... (více v detailu)
969
 Kč
Lego 75956 Harry Potter Famfrpálový zápas
Přidáno dnes - Zlínský kraj - BAZOS
Prodám nové/neotevřené Lego 75956 Famfrpálový zápas. Cena 1900Kč. Ze zadní strany je krabice ťuklá a ze spodní strany stopy po štítku (viz. foto). Kompletní nabídka Setů, Minifigurek a dílků na vyžádání ;) Osobní předání Hluk (... (více v detailu)
Zlínský kraj
1 900
 Kč
Harry Potter stavebnice 1 + figúrky - typ lego - nové
Predám jednotlivé sety z edície Harry Potter. Stavebnice sú nové a zabalené, pasujú k legu. Veľkosť figúrok je štandardná = 45 - 55 mm. Cena: Set 2 = 589kč - Metlobal Set 3 = 899kč - výlet do Rokvillu Set 4 = 539kč - útek z Azkabanu Set 5 = 589kč - Kočiar SET 2: Harry Potter metlobal. Jedná sa o sadu 6 kvalitných figúrok na obrázku vrátane všetkého príslušenstva, ktoré vidíte a uvedená cena je za celú sadu. Celý set obsahuje 540 dielikov a je plne kompatibilný s originál legom. Obsah balenia: - 6ks figúrok - hra metlobal - návod - bez krabice SET 3: Harry Potter výlet do Rokvillu. Jedná sa o sadu 7 kvalitných figúrok na obrázku vrátane všetkého príslušenstva, ktoré vidíte a uvedená cena je za celú sadu. Celý set obsahuje 851 dielikov a je plne kompatibilný s originál legom. Obsah balenia: - 7ks figúrok - časť Rokvillu - n... (více v detailu)
539
 Kč
Harry Potter stavebnice 3 + figúrky - typ lego - nové
Predám jednotlivé sety z edície Harry Potter. Stavebnice sú nové a zabalené, pasujú k legu. Veľkosť figúrok je štandardná, teda 45 - 55 mm. Cena: Set 1 = 869kč - Dumbledorova pracovňa Set 2 = 589kč - stretnutie s Chlpáčikom Set 3 = 919kč - Rokfortský express Set 4 = 659kč - Hagridova chalúpka Set 5 = 639kč - Núdzova miestnosť SET 1: Dumbledorova pracovňa. Jedná sa o sadu 6 kvalitných figúrok na obrázku vrátane všetkého príslušenstva, ktoré vidíte a uvedená cena je za celú sadu. Celý set má 654 dielikov a je plne kompatibilný s originál legom. Obsah balenia: - 6ks figúrok - Dubledorova pracovňa - návod, bez krabice SET 2: Stretnutie s Chlpáčikom. Jedná sa o sadu 4 kvalitných figúrok na obrázku vrátane všetkého príslušenstva, ktoré vidíte a uvedená cena je za celú sadu. Celý set má 397 dielikov a je plne kompatibilný s originál legom. Obsah balenia: - 4ks figúrok - stavebnica stretnutie s Chlpáčikom - návod, bez krabice SET 3: Rokfortský express: Jedná sa o sadu 6 kvalitných ... (více v detailu)
589
 Kč
Harry Potter stavebnice 4 + figúrky - typ lego - nové
Predám jednotlivé sety z edície Harry Potter. Stavebnice sú nové a zabalené, pasujú k legu. Veľkosť figúrok je štandardná, teda 45 - 55 mm. Cena: Set 1 = 589kč - Záchranný kúzelnícky autobus Set 2 = 589kč - Nemocničné krídlo Set 3 = 919kč - Lietajúce auto + vŕba Set 4 = 1019kč - Veľká Rokfortská sála Set 5 = 919kč - Privet Drive – Harryho dom SET 1: Záchranný kúzelnícky autobus. Jedná sa o sadu 3 kvalitných figúrok na obrázku vrátane všetkého príslušenstva, ktoré vidíte a uvedená cena je za celú sadu. Celý set má 419 dielikov a je plne kompatibilný s originál legom. Obsah balenia: - 3ks figúrok - Záchranný kúzelnícky autobus - návod, bez krabice SET 2: Nemocničné krídlo. Jedná sa o sadu 4 kvalitných figúrok na obrázku vrátane všetkého príslušenstva, ktoré vidíte a uvedená cena je za celú sadu. Celý set má 510 dielikov a je plne kompatibilný s originál legom. Obsah balenia: - 4ks figúrok - nemocničné krídlo - návod, bez krabice SET 3: Lietajúce auto + vŕba. Jedná sa o sadu 6 ... (více v detailu)
589
 Kč
Harry Potter stavebnice 5 + figúrky - typ lego - nové
Predám jednotlivé sety z edície Harry Potter. Stavebnice sú nové a zabalené, pasujú k legu. Veľkosť figúrok je štandardná, teda 45 - 55 mm. Cena: Set 1 = 999kč - Šach Set 2 = 919kč - Škriekajúca búda Set 3 = 1119kč - Ministerstvo mágie Set 4 = 1249kč - Grimmauldovo námestie Set 5 = 1069kč - útok na Brloh SET 1: Šach. Jedná sa o sadu 4 kvalitných figúrok na obrázku vrátane všetkého príslušenstva, ktoré vidíte a uvedená cena je za celú sadu. Celý set má 876 dielikov a je plne kompatibilný s originál legom. Obsah balenia: - 4ks figúrok - stavebnica šachu - návod, bez krabice SET 2: Škriekajúca búda. Jedná sa o sadu 6 kvalitných figúrok na obrázku vrátane všetkého príslušenstva, ktoré vidíte a uvedená cena je za celú sadu. Celý set má 777 dielikov a je plne kompatibilný s originál legom. Obsah balenia: - 6ks figúrok - škriekajúca búda - návod, bez krabice SET 3: Ministerstvo mágie. Jedná sa o sadu 9 kvalitných figúrok na obrázku vrátane všetkého príslušenstva, ktoré vidíte... (více v detailu)
919
 Kč
Harry Potter stavebnice 6 + figúrky - typ lego - nové
Predám jednotlivé sety z edície Harry Potter. Stavebnice sú nové a zabalené, pasujú k legu. Veľkosť figúrok je štandardná, teda 45 - 55 mm. Cena: Set 1 = 5599kč - Šikmá ulička Set 2 = 5299kč - Rokfortská škola Set 3 = 5599kč - Gringott banka SET 1: Šikmá ulička. Jedná sa o sadu 14 kvalitných figúrok na obrázku vrátane všetkého príslušenstva, ktoré vidíte a uvedená cena je za celú sadu. Celý set má 5544 dielikov a je plne kompatibilný s originál legom. Obsah balenia: - 14ks figúrok - šikmá ulička - návod, bez krabice SET 2: Rokfortská stredná škola čarodejnícka - Harry Potter. Jedná sa o sadu 6 kvalitných figúrok na obrázku vrátane všetkého príslušenstva, ktoré vidíte a uvedená cena je za celú s... (více v detailu)
5 299
 Kč
Harry Potter - šikmá ulička - typ lego - nové
Ponúkam na predaj stavebnicu Harry Potter šikmá ulička. SET 1 = 1999kč Popis SET 1: jedná sa o sadu 10 kvalitných figúrok + šikmá ulička a vrátane všetkého príslušenstva, ktoré vidíte a uvedená cena je za celú sadu. Celý set má 2025 dielikov a je plne ko... (více v detailu)
1 999
 Kč
Lego Harry Potter 76408 Grimmauldovo náměstí
Přidáno včera - Olomoucký kraj - BAZOS
Dobrý den, nabízím k prodeji nove, nerozbalené Lego Harry Potter 76408 Grimmauldovo n... (více v detailu)